EYDC 2017 - Zapraszamy młodzież do udziału w debacie

Po sukcesie ubiegłorocznego konkursu "European Youth Debating Competition" (EYDC), Europejskie Stowarzyszenie Producentów Petrochemikaliów (EPCA) oraz PlasticsEurope, stowarzyszenie producentów tworzyw sztucznych w Europie, ponownie wspólnie promują w Europie edukację w zakresie nauk przyrodniczych, techniki, inżynierii i matematyki (ang. STEM - Science Technology Engineering and Mathematics), organizując kolejną edycję konkursu, która trwać będzie od kwietnia do października 2017. 

W tym czasie młodzież w wieku 16-19 lat uczestniczyć będzie debatach uczniowskich organizowanych w siedmiu krajach: Francji, Hiszpanii, Holandii, Niemczech, Polsce, Włoszech i Wielkiej Brytanii. Zwycięzcy debat krajowych wezmą udział w europejskiej debacie finałowej, który odbędzie się 1 października 2017 w Berlinie, podczas 51 Spotkania Rocznego EPCA.

W Polsce debata młodzieżowa odbędzie się 30 maja w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do udziału. Szczegóły w zakładce Debata młodzieży EYDC 2017.Debaty młodzieżowe w innych krajach:


 
 


Czy wiesz, że
  • Zwiększenie bezpieczństwa współczesnych samochodów to jedno z najważniejszych osiągnięć, które zawdzięczamy tworzywom sztucznym.
  •  
  •  
  •